More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: Cancel
sq: Anullo

en: Comments
sq: Komente

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Users
sq: Përdorues

en: Comment settings
sq: Rregullimet e komenteve

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo
