More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
th: คืนค่าเดิม

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Comments
th: ความคิดเห็น

en: view
th: แสดง

en: Edit
th: แก้ไข

en: Reset
th: คืนค่าเดิม

en: None
th: ไม่มี

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: User settings
th: ตั้งค่าผู้ใช้

en: Users
th: ผู้ใช้

en: Comment settings
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: User account
th: บัญชีผู้ใช้

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ
