More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: Cancel
tr: İptal

en: Comments
tr: Yorumlar

en: view
tr: görüntüle

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: Your changes have been saved.
tr: Değişiklikleriniz kaydedildi.

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Comment settings
tr: Yorum ayarları

en: Values
tr: Değerler

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et
