More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset to defaults
ug: ئەسلى لايىھەگە قايتۇرۇش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Comment settings
ug: ئىنكاس تەڭشىگى
