More Buttons (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Save and continue
ur: محفوظ کر کے آگے بڑھیں
