More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
ar: استرجع الإعدادات المبدئية

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Comments
ar: التعليقات

en: view
ar: اعرض

en: Edit
ar: حرر

en: Reset
ar: أعد الضبط

en: None
ar: لا يوجد

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Save
ar: احفظ

en: View
ar: عرض

en: n/a
ar: غير متوفر

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Users
ar: المستخدمين

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Save and continue
ar: احفظ ثم واصِل
