More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
bg: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Cancel
bg: Откажи

en: Comments
bg: Коментари

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Промени

en: Reset
bg: Възстанови

en: None
bg: Няма

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Преглед

en: User settings
bg: Настройки на потребител

en: Users
bg: Потребители

en: Right
bg: Дясно

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието

en: Comment settings
bg: Настройки на коментарите

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Save and continue
bg: Запиши и продължи
