More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট

en: Save and continue
bn: সংরক্ষণ করে এগিয়ে যাও
