More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Users
bs: Korisnici

en: Comment settings
bs: Postavke komentara
