More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Comments
ca: Comentaris

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: n/a
ca: n/d

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Your changes have been saved.
ca: S'han desat els vostres canvis.

en: Users
ca: Usuaris

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: Button settings
ca: Paràmetres del botó

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: Contents
ca: Continguts
