More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Comments
da: Kommentarer

en: view
da: vis

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: None
da: Ingen

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: Your changes have been saved.
da: Ændringer gemt.

en: Users
da: Brugere

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Content settings
da: Indstillinger for indhold

en: Comment settings
da: Kommentarer

en: Button settings
da: Knap indstillinger

en: Overlay
da: Overlejring

en: Values
da: Værdier

en: User account
da: Brugerkonto

en: Save and continue
da: Gem og fortsæt

en: Create new
da: Opret ny
