More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Comments
el: Σχόλια

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: n/a
el: δ/υ

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Users
el: Χρήστες

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Comment settings
el: Ρυθμίσεις σχολίων

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Save and continue
el: Αποθηκεύστε και συνεχίστε
