More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Comments
eo: Komentoj

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Save and continue
eo: Konservu kaj daŭrigu
