More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Cancel
et: Katkesta

en: Comments
et: Kommentaarid

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Lähtesta

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Vaata

en: n/a
et: puudub

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Users
et: Kasutajad

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka
