More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
fa: بازگرداندن به پيش‌فرض

en: Cancel
fa: انصراف

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: view
fa: نمایش

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: خالی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: n/a
fa: موجود نیست

en: User settings
fa: پیکربندی کاربر

en: Users
fa: کاربران

en: Comment settings
fa: تنظیمات نظرات

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه
