More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Comments
fi: Kommentit

en: view
fi: näkymä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta oletusarvoihin

en: None
fi: Ei yhtään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: n/a
fi: ei mitään

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: Your changes have been saved.
fi: Muutoksesi on tallennettu.

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Comment settings
fi: Kommentoinnin asetukset

en: Overlay
fi: Päällys

en: Values
fi: Ei ole yhtään

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Create new
fi: Luo uusi
