More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Comments
gl: Comentarios

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ninguno

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: n/a
gl: n/d

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: Users
gl: Usuarios

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar
