More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Cancel
he: ביטול

en: Comments
he: תגובות

en: view
he: הצג

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Save
he: שמירה

en: View
he: תצוגה

en: n/a
he: לא זמין

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Users
he: חברי האתר

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Comment settings
he: טיפול בתגובות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Save and continue
he: שמירה והמשך
