More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Cancel
hr: Odustani

en: Comments
hr: Komentari

en: view
hr: prikaz

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User settings
hr: Korisničke postavke

en: Users
hr: Korisnici

en: Left
hr: Ljevo

en: Right
hr: Desni

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi
