More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
jv: Balékna nang asliné

en: Cancel
jv: Batal

en: Comments
jv: Komentar

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Ubah

en: Reset
jv: Balékna

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Users
jv: Panganggo

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Overlay
jv: Ngambang

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Save and continue
jv: Simpen lan lanjutaké
