More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: n/a
km: គ្មាន

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត
