More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: Save and continue
kn: ಉಳಿಸಿ ಮುಂದುವರಿಸು

en: Contents
kn: ಒಳ ಅಂಶಗಳು
