More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: n/a
ku: نییە

en: User settings
ku: ڕێکخستنەکانی ئەدامان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Save and continue
ku: هەڵگرە و بەردەوام بە
