More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Comments
lt: Komentarai

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Jokio

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: n/a
lt: n/d

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Users
lt: Nariai

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Button settings
lt: Mygtuko nuostatos

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti
