More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Comments
lv: Komentāri

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skats

en: n/a
lv: n/p

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Users
lv: Lietotāji

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Values
lv: Vērtības

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt
