More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်
