More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to no translation catalogue (21 entries)

en: Reset to defaults
no: Tilbakestill til standard

en: Cancel
no: Avbryt

en: Comments
no: Kommentarer

en: view
no: vis

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: None
no: Ingen

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Save
no: Lagre

en: View
no: Vis

en: n/a
no: &mdash;

en: User settings
no: Brukerinnstillinger

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: Users
no: Brukere

en: Left
no: Venstre

en: Right
no: Høyre

en: Comment settings
no: Kommentarinnstillinger

en: Overlay
no: Lag

en: User account
no: Brukerkonto

en: Save and continue
no: Lagre og fortsett

en: Contents
no: Innhold
