More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Comments
nn: Kommentarar

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: User settings
nn: Brukarinnstillingar

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra

en: Users
nn: Brukarar

en: Comment settings
nn: Kommentarinnstillingar

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Save and continue
nn: Lagre og hald fram
