More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
pt: Restaurar as configurações padrão

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Comments
pt: Comentários

en: view
pt: ver

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Restaurar

en: None
pt: Nenhum

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não poderá ser desfeita.

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: n/a
pt: n/d

en: User settings
pt: Opções de usuário

en: Users
pt: Usuários

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Comment settings
pt: Configurações dos comentários

en: Button settings
pt: Configurações do botão

en: User account
pt: Conta de usuário

en: Save and continue
pt: Salvar e prosseguir

en: Create new
pt: Criar novo
