More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Comments
ro: Comentarii

en: view
ro: afişează

en: Edit
ro: Modifică

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Users
ro: Utilizatori

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Comment settings
ro: Opţiuni comentarii

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Save and continue
ro: Salvează şi continuă
