More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: Cancel
ru: Отменить

en: Comments
ru: Комментарии

en: view
ru: просмотр

en: Edit
ru: Изменить

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотреть

en: n/a
ru: нет

en: User settings
ru: Регистрация

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения сохранены.

en: Users
ru: Пользователи

en: Extras
ru: Дополнительные

en: Left
ru: Левый

en: Right
ru: Правый

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: Comment settings
ru: Установки комментариев

en: Button settings
ru: Настройки кнопок

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Values
ru: Значения

en: User account
ru: Вход в аккаунт

en: Save and continue
ru: Сохранить и продолжить

en: Create new
ru: Создать

en: Contents
ru: Содержимое
