More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.
