More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Reset to defaults
sk: Predvolené nastavenia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Comments
sk: Komentáre

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: n/a
sk: nie je

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Your changes have been saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Users
sk: Používatelia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: Button settings
sk: Nastavenia tlačidla

en: Overlay
sk: Vrstva

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať
