More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Comments
sv: Kommentarer

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Users
sv: Användare

en: Extras
sv: Extrafunktioner

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Content settings
sv: Inställningar för innehåll

en: Comment settings
sv: Inställningar för kommentarer

en: Button settings
sv: Inställningar för knapp

en: Overlay
sv: Lager

en: Values
sv: Värden

en: User account
sv: Användarkonto

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Create new
sv: Skapa ny
