More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: User settings
te: వాడుకరి అమరికలు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Comment settings
te: వ్యాఖ్య అమరికలు

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: Save and continue
te: భద్రపరిచి కొనసాగండి
