More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Reset to defaults
uk: Скинути до базового

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Comments
uk: Коментарі

en: view
uk: вид

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: n/a
uk: н/д

en: User settings
uk: Настроювання користувача

en: Your changes have been saved.
uk: Ваші зміни збережені.

en: Users
uk: Користувачі

en: Extras
uk: Додатково

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Content settings
uk: Настроювання вмісту

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: Overlay
uk: Перекриття

en: Values
uk: Значення

en: User account
uk: Профіль користувача

en: Save and continue
uk: Збережіть і продовжуйте

en: Create new
uk: Створити...

en: Contents
uk: Вміст

en: More Buttons
uk: Більше Кнопок

en: More Buttons Comment
uk: Більше Кнопок для Коментаря

en: More Buttons Content
uk: Більше Кнопок для Матеріалу

en: More Buttons Extra
uk: Більше Кнопок Розширено

en: More Buttons User
uk: Більше Кнопок для Користувача
