More Buttons (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Comments
vi: Bài bình luận

en: view
vi: xem

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: n/a
vi: không có

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Users
vi: Người dùng

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Comment settings
vi: Cài đặt bài bình luận

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục
