mbase (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (55 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Operations
bg: Действия

en: content
bg: съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Comments
bg: Коментари

en: new
bg: нов

en: updated
bg: Актуализирано

en: File information
bg: Информация за файла

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Region
bg: Област на сайта

en: Visible
bg: Видим

en: Display
bg: Дисплей

en: Options
bg: Параметри

en: Done
bg: Готово

en: Last post
bg: Последно съобщение

en: Block
bg: Блокирай

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: next
bg: Следваща

en: General
bg: Общи

en: Forum
bg: Форум

en: Navigation
bg: Навигация

en: Add new comment
bg: Коментар

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: Hidden
bg: Скрит

en: Show
bg: Покажи

en: Topics
bg: Теми

en: Posts
bg: Мнения

en: previous
bg: Предишна

en: Hide
bg: Скрий

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
bg: Промените направени в тази таблица, няма да се запишат преди формата да е изпратена.

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: @number comments per page
bg: @number коментари на страница

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Files must be less than !size.
bg: Файловете трябва да бъдат по-малки от !size.

en: Allowed file types: !extensions.
bg: Разрешени разширения на файлове: !extensions.

en: More information about text formats
bg: По-подробна информация за текстовите формати

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
bg: Избраният файл  %filename не може да бъде качен. Само файлове съсследните разширения са разрешени: %extensions.

en: Autocomplete popup
bg: Автоматично запълване на изскачащи прозорци

en: Searching for matches...
bg: Търсене на съвпадения...
