mbase (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (27 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
