mbase (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Images
eu: Irudiak

en: title
eu: izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: new
eu: berria

en: updated
eu: eguneratua

en: File information
eu: Fitxategiaren informazioa

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Help
eu: Laguntza

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Region
eu: Atal

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Display
eu: Bistaratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Done
eu: Eginda

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: next
eu: hurrengoa

en: General
eu: Orokorra

en: Forum
eu: Foroa

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Show
eu: Erakutsi

en: Topics
eu: Gaiak

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: previous
eu: aurrekoa

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
eu: Taula honetan egindako aldaketak ez dira gordeko formularioa bidaltzen ez den artean.

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: @number comments per page
eu: @number iruzkin orrialde bakoitzean

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Files must be less than !size.
eu: Fitxategiak !size baino txikiagoak izan behar dira.

en: Allowed file types: !extensions.
eu: Baimendutako fitxategi motak: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
eu: Irudien tamaina !size pixelekoa izan behar da.

en: Images must be larger than !min pixels.
eu: Irudiak !min pixel baino handiagoak izan behar dira.

en: Images must be smaller than !max pixels.
eu: Irudiak !max pixel baino txikiagoak izan behar dira.

en: More information about text formats
eu: Informazion gehiago testu formatuei buruz

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Searching for matches...
eu: Emaitzak bilatzen...
