mbase (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: new
ga: nua

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis
