mbase (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (81 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Images
gl: Imaxes

en: title
gl: título

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Comments
gl: Comentarios

en: new
gl: novo

en: updated
gl: actualizado

en: File information
gl: Información do ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Container
gl: Contedor

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: container
gl: contedor

en: Help
gl: Axuda

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Region
gl: Área

en: Visible
gl: Visíbel

en: Display
gl: Visualización

en: Components
gl: Compoñentes

en: Options
gl: Opcións

en: Done
gl: Feito

en: Last post
gl: Última entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: next
gl: seg

en: General
gl: Xeral

en: Forum
gl: Foro

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Hidden
gl: Oculto

en: Show
gl: Amosar

en: Topics
gl: Temas

en: Posts
gl: Entradas

en: Buttons
gl: Botóns

en: White
gl: Branco

en: More information
gl: Máis información

en: Hide
gl: Agochar

en: Other settings
gl: Outros axustes

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Tables
gl: Táboas

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: this
gl: este

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
gl: Os cambios feitos nesta táboa non se han gardar ata que se envíe o formulario.

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: @number comments per page
gl: @number comentarios por páxina

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Files must be less than !size.
gl: Os ficheiros deben ser menores de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
gl: Tipos de ficheiros permitidos: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
gl: As imaxes deben medir exactamente !size píxeles.

en: Images must be between !min and !max pixels.
gl: As imaxes deben ter entre !min e !max píxeles.

en: Images must be larger than !min pixels.
gl: As imaxes deben medir máis de !min píxeles.

en: Images must be smaller than !max pixels.
gl: As imaxes deben medir menos de !max píxeles.

en: More information about text formats
gl: Máis información sobre os formatos de texto

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
gl: O arquivo seleccionado %filename non pode ser subido. Só se permiten arquivos cas seguientes extensións: %extensions.

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral

en: Autocomplete popup
gl: Popup con autocompletado

en: Searching for matches...
gl: Buscando coincidencias...

en: .well-sm (small)
gl: .well-sm (pequeno)

en: .well-lg (large)
gl: .well-lg (grande)
