mbase (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (65 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: Images
km: រូបភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Remove
km: យកចេញ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: new
km: ថ្មី

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: File information
km: ព័ត៌មាន​ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Region
km: តំបន់

en: Visible
km: ដែល​អាច​មើល​ឃើញ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Block
km: ប្លុក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: General
km: ទូទៅ​

en: Forum
km: វេទិកា

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: Hide
km: លាក់

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
km: ការ​ផ្លាស់ប្តូរ​ដែល​មាន​ក្នុង​តារាង​នេះ​នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ទេ រហូត​ទាល់តែ​សំណុំបែបបទ​ត្រូវ​បាន​ដាក់​ស្នើ​។

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: @number comments per page
km: មតិ​យោបល់​ @number ​ក្នុង​មួយ​ទំព័រ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Files must be less than !size.
km: ឯកសារ​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ !size ។

en: Allowed file types: !extensions.
km: ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ !extensions ។

en: Images must be exactly !size pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​ជា​ភីកសែល​ !size ​ពិត​ប្រាកដ​ ។

en: Images must be between !min and !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែស្ថិត​នៅ​ចន្លោះ​ភីកសែល​ !min និង​ !max ​។

en: Images must be larger than !min pixels.
km: រូប​ភាព​ត្រូវ​តែ​ធំជាង​ភីកសែល​ !min ​។

en: Images must be smaller than !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ភីកសែល​ !max ​។

en: More information about text formats
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អំពី​ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ %filename ដែល​បាន​ជ្រើស​ទេ ។ មានតែ​ឯកសារ​ដែល​មាន​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដូច​ខាងក្រោម​ប៉ុណ្ណោះ ដែល​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %extensions ។

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ

en: Autocomplete popup
km: លេចឡើង​ការ​បំពេញ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Searching for matches...
km: កំពុង​ស្វែងរក​អ្វី​ដែល​ផ្គូផ្គង...
