mbase (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Operations
mg: Hatao

en: content
mg: votoatiny

en: Remove
mg: Esory

en: Comments
mg: Heviteny

en: new
mg: vaovao

en: Search
mg: Karoka

en: Help
mg: Fanampiana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
