mbase (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Images
mn: Зураг

en: title
mn: гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: new
mn: шинэ

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Help
mn: Тусламж

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Hide
mn: Нуух

en: More information about text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүдийн тухай илүү мэдээлэл
