mbase (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (39 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: new
my: အသစ်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: File information
my: ဖိုင် အချက်အလက်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Searching for matches...
my: တူညီသည့်အကြောင်းအရာများကိုရှာဖွေနေသည် ...
