mbase (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (66 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Images
oc: Imatges

en: title
oc: títol

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: Remove
oc: Levar

en: Comments
oc: Comentaris

en: new
oc: novèl

en: updated
oc: mes a jorn

en: File information
oc: Informacion del fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Display
oc: Afichatge

en: Options
oc: Opcions

en: Done
oc: Acabat

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Block
oc: Blòt

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Advanced
oc: Avançat

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Hidden
oc: Amagat

en: Show
oc: Afichar

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Posts
oc: Contribucions

en: Buttons
oc: Botons

en: White
oc: Blanc

en: More information
oc: Més informacion

en: Hide
oc: Amagar

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
oc: Los cambiaments efectuats dins aquesta taula seràn pas salvats abans lo salvament d'aqueste formulari.

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: @number comments per page
oc: @number comentaris per pagina

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Files must be less than !size.
oc: Los fichièrs an de pesar mens de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
oc: Extensions autorizadas : !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
oc: Los imatges devon èsser exactament de !size pixèls.

en: Images must be between !min and !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser d'entre !min e !max pixèls.

en: Images must be larger than !min pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mai de !min pixèls.

en: Images must be smaller than !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mens de !max pixèls.

en: More information about text formats
oc: Mai d'entresenhas suls formats de tèxte

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr %filename seleccionat. Només son permeses los fichièrs amb las extensions seguentas : %extensions.

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Autocomplete popup
oc: Autocomplecion en finestra emergent

en: Searching for matches...
oc: Buscant coincidències...
