mbase (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
