mbase (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (77 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Home
sk: Domov

en: Images
sk: Obrázky

en: title
sk: názov

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: new
sk: nové

en: updated
sk: aktualizované

en: File information
sk: Informácie o súbore

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Display
sk: Zobraziť

en: Components
sk: Komponenty

en: Options
sk: Nastavenia

en: Done
sk: Hotovo

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Block
sk: Blok

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Normal
sk: Normálny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: next
sk: ďalej

en: General
sk: Všeobecné

en: Forum
sk: Fórum

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: White
sk: Biela

en: More information
sk: Viac informácií

en: Hide
sk: Skryť

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
sk: Zmeny vykonané v tejto tabuľke nebudú uložené pokiaľ sa formulár neodošle.

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: @number comments per page
sk: @number komentárov na stránku

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Files must be less than !size.
sk: Subory musia mať menej ako !size.

en: Allowed file types: !extensions.
sk: Povolené typy súborov: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
sk: Obrázky musia mať presne !size pixelov.

en: Images must be between !min and !max pixels.
sk: Obrázky musia mať medzi !min a !max pixelov.

en: Images must be larger than !min pixels.
sk: Obrázky musia mať viac ako !min pixelov.

en: Images must be smaller than !max pixels.
sk: Obrázky musia mať menej ako !max pixelov.

en: More information about text formats
sk: Viac informácií o textových formátoch

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
sk: Zvolený súbor %filename nie je možné nahrať. Povolené sú len súbory s týmito príponami: %extensions.

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: Carrot
sk: Mrkva

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu
