mbase (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Images
br: Skeudennoù

en: Search
br: Enklask

en: Hidden
br: Kuzhet
